Uudised

Eesti Metsaseltsile valiti uus juhatus

22.10.2015

21. oktoobril toimus Eesti Metsaseltsi üldkoosolek, kus valiti juhatus järgmiseks 3. aastaks. Metsaseltsi uus juhatus on kuueliikmeline juhatuse liikmeteks on Riigimetsa Majandamise Keskus (Aigar Kallas), Eesti maaülikool (Hardi Tullus), Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit (Pille Meier), Luua metsanduskool (Haana Zuba-Reinsalu), Eesti Erametsaliit (Liina Laineveer) ja Metsateenijate Ühing (Kaarel Tiganik). Eesti Metsaselts jätkab traditsiooniliste üritustega korraldades ka edaspidi raievõistlusi, koolinoorte metsandusvõistlust "Noored Euroopa metsades" ja "Otsustajate Metsakooli".

Loe edasi »

Vereta Jahi võitis Jarek Jõepera jäneseportree

19.10.2015

Loodusfotovõistluse Vereta Jaht tänavuseks parimaks tabamuseks kuulutati Jarek Jõepera foto vihmas kihutavast jänesest. Lustivate jäneste ja teiste looma- ja linnufotodega Eesti parimatelt loodusfotograafilt saab tutvuda näitusel RMK majas Toompuiestee 24, Tallinn.

Loe edasi »

Luua metsanduskool tunnustas parimaid stipendiumitega

03.10.2015

Luua metsanduskoolis anti täna üle kooli koostööpartnerite – ettevõtete ja organisatsioonide nimelised stipendiumid. „Tublimaid õpilasi tunnustame koostööpartnerite toel alates aastast 2008, nii ka sel sügisel,“ ütles koolijuht Haana Zuba-Reinsalu. Ta lisas, et stipendiumid on ka õppuritele signaal tööandjatelt – tublid töötajad on oodatud!

Loe edasi »

RMK sai juurde 58 vääriselupaikade asjatundjat

02.10.2015

58 RMK metsnik-metsakorraldajat ja looduskaitsespetsialisti läbisid koolituse, mis andis neile vajalikud teadmised ja oskused vääriselupaikade äratundmiseks looduses. Kokku töötab selle pädevusega inimesi nüüd RMK-s 93.

Loe edasi »

Maaettevõtjad, põllu- ja metsaomanikud kutsuvad üles tegema koostööd sigade Aafrika katkuga võitlemisel

28.09.2015

25. septembril saatsid Eesti Erametsaliit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Talupidajate Keskliit ja Eesti Põllumeeste Keskliit ühispöördumise Vabariigi Valitsusele ja Riigikogu keskkonna-, maaelu ja majanduskomisjonidele, milles avaldavad toetust Keskkonnaministeeriumi poolt esitatud jahiseaduse muutmisettepanekutele ja kutsuvad Riigikogu üles eelnimetatud eelnõu kiiresti vastu võtma.

Loe edasi »

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki