Uudised

Pressiteade: Eesti meister raiespordis on Helvis Koort

24.08.2019

Täna, 24. augustil, selgus Rakveres Eesti meister raiespordis, kelleks sai Helvis Koort. Husqvarna võistkonda esindavale mehele oli see teine meistritiitel. Viimati võidutses ta Eesti tähtsaimatel tiitlivõistlustel 2017. aastal. Kokkuvõttes võitis soomlane Jukka Perämäki 1658 punktiga.

Loe edasi »

Rakveres selgub Eesti parim raiesportlane

19.08.2019

Laupäeval, 24. augustil selgub Rakveres Eesti meister raiespordis. Ühtlasi toimub raievõistluste sarja xCUT CUP 2019 kolmas ja viimane etapp. Võistlustele on registeerunud 48 sportlast ning lisaks Eestile on oma parimate sportlastega esindatud Soome, Läti, Leedu ja Valgevene.

Loe edasi »

PEFC kutsub kaasa elama Türi Lillelaadal toimuvatele raievõistlustele

17.05.2019

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu osaleb 17.-19. maini toimuva Türi 42. Lillalaada raames toimuvatel raievõistlustel xCUT CUP 2019 TOP10 üleskutsega „Mina tean!“. Metsateadliku mõtteviisi tunnuslausega juhime laadaliste tähelepanu vastutustundliku metsakasvatuse põhimõtetele ja tõstatame küsimuse inimeste tarbimisteadlikkuse osas.

Loe edasi »

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu osaleb raievõistlustel

24.04.2019

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu osaleb Maamessi raames toimuvatel raievõistlustel kampaaniaga „Mina tean!“. Kampaaniaga juhime raievõistlustel ja Maamessil osalejate tähelepanu vastutustundliku metsakasvatuse põhimõtetele ja tõstatame küsimuse inimeste tarbimisteadlikkuse osas.

Loe edasi »

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki