Uudised

Eesti forvarderioperaator maailmameistrivõistlustel kümne parema hulgas

18.06.2017

Möödaläinud nädalal peeti Rootsis ElmiaWood 2017 metsandusmessi raames juba kuuendad forvarderioperaatorite maailmameistrivõistlused (Forwarder World Cup 2017). Eesti värvides osalesid Leho Rüütmaa ja Jüri Uustalu ettevõttest Aarman Puit OÜ. Leho hõivas koha esikümnes ajaga 8.23 (9. koht). Jüri tulemuseks oli 10.18, mis andis koha teises kümnes.

Loe edasi »

Eesti Erametsaliit: Keskkonnaminister Pomerants on seisnud maaomanike võrdse kohtlemise ja jätkusuutliku metsamajandamise eest

13.06.2017

Eesti Erametsaliit, mille liikmete omandis on rohkem kui veerand Eesti erametsamaast, tunnustab eile ametist lahkunud Marko Pomerantsi tööd keskkonnaministrina. Metsa sihipärane ja heaperemehelik kasutamine on üks tähtsaid ühiskonna arengu tagamise võimalusi, mille osas tuleb tähtsustada metsaomanike vastutusrikast tööd. Marko Pomerants on oma keskkonnaministrina ametis oldud aja jooksul tugevalt seisnud maaomanike võrdse kohtlemise ja jätkusuutliku metsamajandamise eest.

Loe edasi »

Eesti raiemeister 2017 on Luua Metsanduskooli õpetaja Helvis Koort

10.06.2017

Täna peeti Rakveres Eesti meistrivõistlusi raiespordis. Viie ala kokkuvõttes tuli võitjaks ja eesti meistriks 2017 Luua Metsanduskoolis õpetajaametit pidav Helvis Koort. Teisele kohale tõusis samuti Luua Metsanduskooli õpetaja Janno Traks ning kolmandale kohale tuli mainekas raiesportlane Taavi Ehrpais.

Loe edasi »

Metsasektor seadis ühiseid sihte

22.04.2017

Tartus toimunud Visioonikonverentsil vaatas metsasektor 20 aastat tulevikku. Kinnitust sai teadmine, et metsa jätkub ka aastal 2037 ja et ühiste eesmärkide täitmiseks tuleb suurendada koostööd.

Loe edasi »

Noorte metsavõistluse finalistid selgunud

05.04.2016

29. märtsil toimus "Noored Euroopa metsades" metsaviktoriin, kus 13. - 19.- aastased koolinoored panid proovile teadmised Eesti ja Euroopa metsadest. Punktid on kokku loetud ja Eesti finalistid on selgunud.

Loe edasi »

300 noort testivad teadmisi metsast

29.03.2016

29. märtsil toimub „Noored Euroopa metsades“ veebiviktoriin. 50 küsimust Euroopa ja Eesti metsandusest, loodushoiust, metsakorraldusest ja puidu kasutamisest panevad proovile 101 võistkonna teadmised. Parimad kohtuvad maikuus Eesti finaalis.

Loe edasi »

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki