TOP 10

xCUT CUP 2018 TOP10 toimub esmakordselt Türi Lillelaadal

Põnev raiespordi hooaeg saab sel aastal jätku 19. mail Türi 41. Lillelaadal. Kevadkarikas on peetud ning täpselt kuu hiljem, kui suur kevad käes kolivad raiesportlased Türile, et võistelda kuulsal lillelaadal. Seljataga on sadu tunde trenne. Kellel rohkem, kellel vähem, aga kindlasti on TOP10 ajal Eesti mehed juba oma parimas vormis sest tegu ju MMi arvestusse mineva valikvõistlusega. Kindlasti on tippvormis ja valmis andma korralikku lahingut ka välisvõistlejad, kellest nimekamad kindlasti soomlased.
 
Raievõistlused toimuvad Türi Lillelaada raames esmakordselt. Aga kus mujal keset suurt kevadet veistlusi pidada ja shoud teha kui kuulsal lillelaadal, mis tänaseks igat pidi ka rahvusvajeline üritus nii kauplejate kui külaliste poolest. Laat ootab külastajaid 18.-20. mai. Juba aastakümneid algab kevadine aiatööde tippaeg Eestimaa aedades Türi Lillelaadaga, mida peetakse Türil, Kalevi tänava väljakutel.
 
Laadal esindatud aiandusfirmad, puukoolid ja eraaiad teevad rikkalikult pakkumisi, millest iga aiahuviline võib leida täiendust oma koduaiale. Saadaval on laias valikus istikuid ja taimi nii tarbe- kui iluaeda, aiatarbeid, töövahendeid ja majapidamiskaupu. Käsitöömeistrid esitavad kõikvõimalikest materjalidest käsitöötooteid. Türi Lillelaatadel esitleb oma kaupu 700 – 800 kaubapakkujat. Laata külastab kümneid tuhandeid inimesi.
 
Laata saadab mõnus meelelahutusprogramm.
 
 
 

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki