Registreerimine

2016.a. võistlus

Võistkondade registreerimine 2016. aasta "Noored Euroopa metsades" võistlusele on lõppenud. 

  • Võistkonnad on 3-liikmelised
  • Registreerida saab mitu võistkonda korraga
  • Võistluse esimene voor kestab 15. jaanuarist 1. märtsini (loe täpsemalt vasakmenüüst "Juhendid")
  • NB! Võistkonnanimi on parooliks 29. märtsil veebiviktoriinile ligipääsemiseks

Lisaküsimuste korral kirjuta kristi.parro@metsaselts.ee

 

Registreerunud võistkonnad

Võistkonna nimi Kool Juhendaja
Antsla Antsla Gümnaasium Maire Puhmas
Ehte11A2 Ehte Humanitaargümnaasium Ilona Gotovtšikova
Ehte119 Ehte Humanitaargümnaasium Ilona Gotovtšikova
Ehte11A3 Ehte Humanitaargümnaasium Ilona Gotovtšikova
Ehte11A1 Ehte Humanitaargümnaasium  Ilona Gotovtšikova
Männi terror Elva Gümnaasium Geil Siim
Killermännid Elva Gümnaasium Geil Siim
Emmaste3Paremat Emmaste Põhikool Diana Leenurm
Emmaste3Nooremat Emmaste Põhikool Gerda Danieljants
Eesti mehed Gustav Adolfi Gümnaasium helina reino
Venna arm Gustav Adolfi gümnaasium  Helina Reino
Koolikas Harkujärve Põhikool Heily Epro-Volmer
Dispersne süsteem Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
Ämbri äpardus Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
Haustor Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
hakkajad Häädemeeste Keskkool Viktor Koop, Ülle Valgi
Forestonia Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
Futurewest Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
Kapuutsipoisid Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
Dream team Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo
Jõhvikad Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo
NOT SO SERIOUS Jõhvi Vene Põhikool Nataliya Lobossok
CMS Järva-Jaani Gümnaasium Anu Nurk
Jürikad Jüri Gümnaasium Riina Muug
Cippollinod Kadrina Keskkool Siret Pung
männimets Kaiu Põhikool Miralda Sildvee
Ignatsi Jaak Kambja Põhikool Gerli Edela
MaRmO Kammeri Koool Kätlin Tamm
HKK Kanepi Gümnaasium Merike Luts
Kanepi Kanepi Gümnaasium Merike Luts
ESTER Kanepi Gümnaasium Merike Luts
TaCaHe Kanepi Gümnaasium Merike Luts
KG_Puu10 Kanepi Gümnaasium Merike Luts
rasvatihane Kohila Gümnaasium Meeli Jänes
Ahtmekad Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Ingar Dubolazov
Ahtmekad2 Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Ingar Dubolazov
Katsekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil
Järvekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil
Dried Tomatoes Koonga kool Hele Nööri
3 hunti Kuressaare Gümnaasium Gerta Nurk
Sammalhabe Kääpa Põhikool Aiki Jõgeva
Metsakiisud Laeva Põhikool Gea Kiudorf
Kuldkala Laeva Põhikool Gea Kiudorf
BEGAL Lasila Põhikool Eve Kangur
METSAKUTSU Lasila Põhikool Eve Kangur
Hapnejad Lihula Gümnaasium Marje Loide
MKEM Lihula Gümnaasium Marje Loide
EgNaKe Lihula Gümnaasium Marje Loide
Safari Mesh Lihula Gümnaasium Marje Loide
Žažõgalka Lihula Gümnaasium Marje Loide
Roheline Päev Lihula Gümnaasium  Marje Loide
Kaunid baleriinid Loksa Gümnaasium Urve Veersoo
MAFKA Loksa Gümnaasium Urve Veersoo
Massivsed kuklid Loksa Gümnaasium urve.veersoo
Multimeediumsõnumid Loksa Gümnaasium urve.veersoo
Lumerebased Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Picea abies Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
MaSiMa Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Lümanda 1 Lümanda Põhikool Gerta Nurk
Lümanda 2 Lümanda Põhikool Gerta Nurk
Lümanda 3 Lümanda Põhikool Gerta Nurk
Kuldsed kuused Narva Eesti Gümnaasium Ülle Kõpp
Võluritammed Narva Keeltelütseum Svetlana Anissimova
Rara Avis Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev
3 karu Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev
Dora The Explorer Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev
Ronk Oru Põhikool Heli viiul
Valge vares Oru Põhikool Heli viiul
PALDISKI Paldiski Ühisgümnaasium Riina Talvik
WeSometimesLoseButAlwaysWin Pärnu Vanalinna Põhikool Ele Jaanimägi
Kiisud 69 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Pitbull Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Uka Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Reimar Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
RLKK Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Tsüanobakter Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe
Rapla metslased Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe
KKL Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe
Sulfur Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe
RK Risti Põhikool Liina Kallas
Helesinine leopard Risti Põhikool Liina Kallas
Lumetuhkur Risti Põhikool Liina Kallas
Kilkav jänes Risti Põhikool Liina Kallas
Liechtenstein Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova
Leemurid Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova
Metsakaitsjad Sillamäe Gümnaasium Julia Zahharova
slaavi Slaavi Põhikool Natalia Volkova
Käbilind Sonda Kool Mariza Lillepea
Metsaribosoomid Tallinna 21. Kool Riina Otsus
Face the Woods Tallinna 21.Kool Riina Otsus
DJM Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Julia Stantšik
MAD Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Julia Stantšik
kala metsas Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli
Ilmapuu Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli
Kõdukiht Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
metskassid Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
3 mükoloogi Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
Vooruslikkus Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
VAM Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid
LLR Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid
ROLTS Tapa Gümnaasium Aivi Leimann
Ra2Ma Tapa Gümnaasium Aivi Leimann
Loxia Tartu Erakool Kristi Adosson
TeaKup Team Tartu Erakool Kristi Adosson
Maalt ja lehmaga Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber
3uba Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber
Muumutrollid Tartu Veeriku Kool Priit Pensa
LEA Toila Gümnaasium Anne Aia
Kuuesklass Vaida Põhikool Merle Soots
Seitsmesklass Vaida Põhikool Merle Soots
Kaheksasklass Vaida Põhikool Merle Soots
Kännuseened Valga Põhikool Külli Kukk
Valtu mägrad Valtu Põhikool Luule Linamäe
Valtu tihased Valtu Põhikool Luule Linamäe
Lambad metsas Valtu Põhikool Luule Linamäe
VK REK Vastse-Kuuste Kool Egle Mäe
Luuandom Viimsi kool Kersti Ojassalu
Koaala Viimsi Kool Kersti Ojassalu
DATLIPAÖM Viimsi Kool Kersti Ojassalu
GLOBAL ELITE Viimsi Kool Kersti Ojassalu
Antilopes Viimsi Kool Kersti Ojassalu
Võitjad Viimsi Kool Kersti Ojassalu
NOORED REBASED Viimsi Kool kersti Ojassalu
Frenoot Viljandi Gümnaasium Airi Luhaäär
Michelle mõtleb!!! Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Eesti !!! Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Mangod Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Hugo Boss Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Keskaegsed rüütlid Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
HAL Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
MärtHelinaAnastasija Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Cassandra Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Saarepargihunt Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
ÜG Ülenurme Gümnaasium Maia Uibo

 

Registreerunud võistkonnad*
2015.a. võistlus

Kool Võistkonna nimi Juhendaja
Elva Gümnaasium Elva mänd Geil Siim
Gustav Adolfi Gümnaasium Männirahnusaar Helina Reino
Gustav Adolfi Gümnaasium MES Helina Reino
Haanja Kool Kuusekäbid Evi Lestberg
Haanja Kool Lendorav Evi Lestberg
Haanja Kool Pajuharakas Evi Lestberg
Haanja Kool Rebased Evi Lestberg
Haanja Kool Jugapuu Evi Lestberg
Haanja Kool Tedrekukk Evi Lestberg
Haanja Kool Metsis Evi Lestberg
Haanja Kool Põlismets Evi Lestberg
Haanja Kool Remmelgas Evi Lestberg
Haanja Kool Hirved Evi Lestberg
Haanja Kool Jänesed Evi Lestberg
Haanja Kool Maasikad Evi Lestberg
Hagudi Põhikool Puuraidurid Helle Kiviselg
Hagudi Põhikool Sidrunisiirup Helle Kiviselg
Harkujärve Põhikool Metsamaailm Heily Epro
Jakob Westholmi Gümnaasium Jakopeus Westholminhoooal Eve Torv
Juuru Eduard Vilde Kool PuuPo1s1d8 Helle Kiviselg
Juuru Eduard Vilde Kool MetsaRa1e8 Helle Kiviselg
Järva-Jaani Gümnaasium Silopallid Anu Nurk
Järva-Jaani Gümnaasium Seiti Anu Nurk
Järva-Jaani Gümnaasium LSLBIO Anu Nurk
Kadrioru Saksa Gümnaasium Sapientia Terje Esko
Keeni Põhikool keenimetslased Ringo Saar
Keeni Põhikool metsamehed Ringo Saar
Kirivere Kool kultuurkanep Hilda Leppik
Kirivere Kool Kiriverekad I Hilda Leppik
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad 2 Sirje Kivil
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad 1 Sirje Kivil
Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool Rabamurakas! Tatjana Derbneva
Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl.  Eve Sarap
Laagri Kool Lepatriinud Siiri Evard
Laagri Kool Earth Siiri Evard
Laagri Kool Metsakutsud Siiri Evard
Laeva Põhikool Miinus Gea Kiudorf
Laeva Põhikool Metsatöllid Gea Kiudorf
Laeva Põhikool Kuldnokk Gea Kiudorf
Lihula Gümnaasium Paugutajad Marje Loide
Lihula Gümnaasium KaNaKe Marje Loide
Lihula Gümnaasium Ööbikud Marje Loide
Lihula Gümnaasium Kejo Marje Loide
Lihula Gümnaasium LAE Marje Loide
Lihula Gümnaasium Kulka Marje Loide
Lihula Gümnaasium Svea Marje Loide
Lihula Gümnaasium Lim Marje Loide
Lihula Gümnaasium Herima Marje Loide
Lihula Gümnaasium HEKK Marje Loide
Luua Metsanduskool Luua Noored Ülle Käärik
Lümanda põhikool Saapanöörid Gerta Nurk
Lümanda põhikool KLM Gerta Nurk
Miina Härma Gümnaasium Vulpini Ülle Irdt
Puhja Gümnaasium PG11 Aili Tamm
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) MKL Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Mürsik Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Hübriidhaab Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Majavamm Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Super Mario Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Jaan18 Marje Kask
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Voltveti koolituskeskus) Reiker Marje Kask
Rakvere Reaalgümnaasium Öökullid Tiina Sirelpuu
Rakvere Reaalgümnaasium Seedeorganid Tiina Sirelpuu
Rakvere Reaalgümnaasium RRG EGE Epp Vaidre
Rapla Ühisgümnaasium metssiga Luule Linamäe
Rapla Ühisgümnaasium Cranium Luule Linamäe
Rapla Ühisgümnaasium Puuürask Luule Linamäe
Rapla Ühisgümnaasium Pöialpoiss Luule Linamäe
Risti Põhikool Hiired ja tihased Liina Kallas
Risti Põhikool Liblikad Liina Kallas
Risti Põhikool Jaaguarid Liina Kallas
Risti Põhikool MCM Liina Kallas
Saue Gümnaasium SG12 Ulvi Urgard
Sillamäe Gümnaasium Make forests not war Julia Zahharova
Tallinna Inglise kOlledz Kagrassiinlased  Kaisa-Helena Luht
Tallinna Inglise Kolledž Untitled Kaisa-Helena Luht
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tardigraadid Anastassia Makarova
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Miitatemin Anastassia Makarova
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium KOKALIN Anastassia Makarova
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Metsaloomad Anastassia Makarova
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Selgroogsed Merle Pähn
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Prussakad Merle Pähn
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Lõualuu Merle Pähn
Tallinna Prantsuse Lütseum French Toast Maffia Sirje Tekko
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Maalt ja hobusega Tiina Sõber
Tartu Veeriku Kool Käsnakalle Priit Pensa
Tartu Veeriku Kool TVK Priit Pensa
Tartu Veeriku Kool Hõljuv kilpkonn Priit Pensa
Valtu põhikool Kriimsilm Luule Linamäe
Valtu Põhikool Voitkad Luule Linamäe
VHK Nugisedjanirk Tiia Kalju
VHK õunamahl123 Tiia Kalju
Viimsi kool Kalakesed Kersti Ojassalu
Viimsi kool Eesti kartulid Kersti Ojassalu
Viimsi Kool Kevade Kersti Ojassalu
Viimsi Kool Roosad Papud Kersti Ojassalu
Viimsi Kool Eukarüoodid Kersti Ojassalu
Viimsi Kool Erki Nool Kersti Ojassalu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Eurosibul Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Helmut! Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Me võidame! Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Michelle mõtleb! Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Joosep teab! Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Puupead Marika Karden Raud
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium VKG 7B Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Annabel Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium AnnabelAgateLaura Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium MirjamGerdaKaari Merit Kund
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium KEK Marika Karden-Raud
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Julged tüdrukud Marika Karden-Raud
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Segamets Marika Karden-Raud


* tabel ei uuene automaatselt vaid seda uuendatakse veebi administraatori poolt

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki