Metsamasinate võistlus 2019

Kuidas teada saada kas oled oma ametivendadest osavam, kiirem, täpsem?

Oma paremust saad tõestada, kui registreerid end osalema Tartus Maamessil xCUT Cup 2019 raames toimuvale metsamasinate võistlusele.

Võistlejatele antakse start 27. aprilli hommikul algusega kell 10:00 Tartu Laululaval. Võistlusharjutused pakuvad põnevust forvarderijuhtidele ja kaasaelamisrõõmu pealtvaatajatele. Üllatusi jätkub nii võistlustulle minejatele kui ka pöidlahoidjatele. Pealtvaatajate mängus jagatakse Eesti Metsaseltsi auhindu, mängust osavõtta on võimalik kõigil pealtvaatajatel terve võistluspäeva kestel.

Kui raievõistlustest on aastatega tekkinud oma võistlussari, siis metsamasinajuhtide võistlused on Eesti alles hooogu sisse saamas. Esimene masinajuhtide mõõduvõtt - Forwarderite Kevadreiv toimus 2014. aastal Maamessi raames 

Eestlased on mitmeid aastaid suurepäraselt esinenud rahvusvahelistel raievõistlustel. Täna võib juba öelda, et ka Eesti võistlejad on pääsenud maailmatasemega võistluse Forwarder World Cup finalistide seltskonda. Selle vägiteoga sai hakkama Hando Leichter ettevõttest Artiston OÜ. Nagu Eesti parimad raiemehed käivad jõudu katsumas maailma parematega, võiksid ka parimad masinamehed edaspidi saada võimaluse oma oskusi võrrelda naaberriikide osavaimate forvarderijuhtidega ja Eestis alates 2014. aastast alustada uue masinajuhtide võistlussarjaga.

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki